Przekaż swój 1% podatku dla

OSP Sulejówek

Aby przekazać 1% podatku dla OSP Sulejówek, w deklaracji PIT należy wpisać:
-numer KRS 0000116212
-jako cel szczegółowy podać: "OSP Sulejówek, ul. Świętochowskiego 15/17, 05-071 Sulejówek"

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Możesz łatwo i szybko wypełnić swoją deklarację on-line dzięki serwisowi e-pity! Klikając w grafikę zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę deklaracji, w której zakodowany jest już nasz numer KRS

Pieniądze z 1% podatku zbieramy już 5 rok:

• za 2009r. zebraliśmy ponad 800zł, za które zakupiliśmy specjalistyczny reflektor FIRE VULCAN do działań ratowniczo-gaśniczych
  • za 2010r. zebraliśmy 3400zł, za które zostaną zakupione dwie pilarki do drewna marki HUSQVARNA, oraz dwie wysokiej klasy latarki mogące być używane do kierowania ruchem drogowym po zmroku
  • za 2011r. zebraliśmy 5864,66zł, za które zakupiliśmy umundorwanie dla naszych strażaków, oraz latarki osobiste dla strażaków do użytku w czasie działań ratowniczo-gaśniczych w ciężkich warunkach
  • za 2012r. zebraliśmy 5191,63zł, a cel na jaki przeznaczymy te pieniądze wkrótce podamy na stronie
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli naszą jednostkę w poprzednich latach, oraz tym, którzy przekażą nam 1% swojego podatku w tym roku.

OSP Sulejówek jest najaktywniejszą jednostką w naszym powiecie, oraz jedną z najaktywniejszych w województwie    i całej Polsce! Nasz sprzęt jest bardzo intensywnie użytkowany przez co zużywa się, dlatego ciągle trzeba kupować nowy oraz bardziej nowoczesny. Prosimy państwa o pomoc, dzięki której będziemy mogli zakupić potrzebny nam sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Pozwoli nam on efektywnie działać a nasze miasto i jego mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie.  Pamiętajcie - to nic nie kosztuje! 1% który można przekazać na OPP jest z pieniędzy, które przekazywane są do Skarbu Państwa, a nie jak dużo osób myśli, z pieniędzy ze zwrotu podatkowego! Dlatego liczymy na Państwa hojność i dobre serce. Zazwyczaj to my - Strażacy - pomagamy Wam, teraz liczymy na Waszą pomoc!